Rezultatet preliminare të provimit pranues Konkursi plotësues - Master 2018/19 në Fakultetin Filozofik, Departamenti Filozofi

  Rezultatet preliminare të konkursit për studentë të rinj, në nivelin Master, për vitin akademik 2018/19 në Fakultetin Filozofik, Departamenti Filozofi, mund t’i gjeni në linkun e mëposhtëm:

  Linku

  Kujdes:
  Regjistrimi dhe fotografimi i studentëve të pranuar bëhet në Administratën Qendrorë të Universitetit ( ndërtesa e Bibliotekës Universitare) sipas këtij orari: Fakulteti Filozofik më 09.11.2018 prej orës 9:00-15:00.
  Kandidatët të cilët nuk kanë arritur që të regjistrohen brenda afateve të përcaktuara si më sipër, mund të regjistrohen më së voni deri më 14.11.2018. jashtë këtij afati kandidatët e pranuar nuk do të mund të regjistrohen, prandaj luten që t'i përmbahen afatit të lartshënuar.


   

Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
3112 3456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234
567891011