Shpërndarja e ID-Kartelave për studentët e regjistruar në vitin akademik 2019/20 në studimet Master

    Shpërndarja e ID-Kartelave për studentët e regjistruar në vitin akademik 2019/20 në studimet Master do të bëhet më datë: 25.10.2019 (E Premte ), në Zyrën e shërbimit me student të nivelit Master në Fakultetin Filozofik nga ora 10:00-12:00 dhe 13:00-15:00
     

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
28293031123
4 5678910
11 121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678