Shtyhet afati i paraqitjes së provimeve (Shtator 2018)

    Njoftohen studentët e Fakultetit Filozofik niveli Bachelor dhe Master, më sa vijon:
    Pas vendimit të Rektoratit për hapjen e SEMS – it, për regjistrim të semestrave për studentet qe nuk e kanë regjistruar semestrin me kohë, dekanati ka vendos të shtyhet afati për paraqitjen e provimeve për afatin e shtatorit deri me datë: 07.09.2018, ne ora 15:00.

     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678