THIRRJE PËR APLIKIM: Puna praktike (1 vjeçare me pagesë) për studentët e diplomuar në Punë Sociale (me prioritet), Psikologji dhe Sociologji.

    UNDP / UNV, Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale-Departamenti i Politikave Sociale dhe Familjjes (DPSF) dhe Universiteti i Prishtinës-Departamenti i Punës Sociale (DPS) do të bashkëpunojnë në zbatimin e aktivitetit "Përgatitja e një gjenerate të re të punonjësve socialë të çertifikuar” që është pjesë e projektit të UNDP-së “Humanitarian Response to COVID-19 Emergency and early recovery support”.

    Aktiviteti parasheh angazhimin e UN Vullnetarëve të Komunitetit në Qendrat për Punë Sociale.

    Në vijim mund të gjeni më shumë informata rreth kësaj mundësie si dhe mënyrës së aplikimit.

     

Arkiva e lajmeve

«mars»
MaEnPrShDi
22 232425262728
12 3 4567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930311234