Tërheqja e ID kartelave për studentët e Fakultetit Filozofik

    Lajmërohen studentët e nivelit Bachelor dhe Master të cilët nuk kanë tërheq ID kartelat, se ID kartelat munden me i tërheq tek shërbimi i studentëve:

    Tërheqja e ID kartelave mundë të bëhet nga ora 10:00 deri 12:00 dhe nga ora 13:00 deri 15:00.

     

Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
171819 20212223
2425262728291
2345678